KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263276
nr 1526 3276
Paavo Airola
(1918-1983), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk på pannå, 64x78 cm, yttermått inklusive ram: 90x105 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:18:02
3/3 22:38:34
Paavo Airola
Läs mer om Paavo Airola