KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263276

nr 1526 3276

Paavo Airola

(1918-1983), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk på pannå, 64x78 cm, yttermått inklusive ram: 90x105 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 mars 2023
kl 20:18:02

3/3 22:38:34 1      Vinnande bud

Paavo Airola

Läs mer om Paavo Airola